درباره ما:

بازرگانی جنوب باداشتن سیستم های تعریف گردیده و همچنین پيشرو در بازرگانی الکترونيک (e_commerce ) مفتخر است به اطلاع برساند با پشت سر گذاردن چندین سال تجربه موفقيت آميز و با بهره گيری از چندین سال تجربه عملی در امور بازاريابی، خريد خارجي، اعتبارات اسنادي، برات وصولي، واردات ، صادرات ، ترخيص کالا ، انجام کلیه تشريفات گمرکی و بازرگانی بين المللی آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به کارخانه ها، توليدکنندگان، صنعتگران، فروشندگان، نمايندگی های محترم ، ساير شرکتها و اشخاص حقيقي اعلام می دارد.

بازرگانی جنوب ازشرکت های خدماتی فعال درزمینه های بازرگانی، واردات و صادرات، ترخیص کالا از گمرکات کشوراست که وجود مدیریت و کارشناسان مجرب و باتجربه ، این شرکت رابه یک مجموعه معتبر  درزمینه امورگمرکی و ترخیص کالا تبدیل کرده است.

بازرگانی جنوب طی فعالیت خود توانسته است خدمات بازرگانی مختلف از جمله ترخیص کالا، امورگمرکی ، حمل و نقل و مشاوره های بازرگانی را به شرکت های تجاری و صنعتی اعم از دولتی و غیردولتی را به انجام برساند و روزانه حجم عظیمی از کالاهای مختلف را ترخیص و تحویل مشتریان نماید.

تسلط به آخرین آیین نامه ها و قوانین بازرگانی و گمرکی ، صداقت، امانت داری و حفظ اسرار تجاری مشتریان، دقت در محاسبات، تسریع در انجام امورمشتریان موفقیت بازرگانی جنوب و رضایت مشتریان را به همراه داشته است.

ماموریت بازرگانی جنوب:

مشاوره وارائه خدمات بازرگانی و گمرکی با سرعت، دقت و صداقت به مشتریان

محورهای فعالیت بازرگانی جنوب:

  • انجام امورمربوط به بازرگانی و واردات و صادرات کالا
  • ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور
  • خدمات تخلیه، بارگیری و انبارداری گمرکی و جابجایی و حمل و نقل کالا
  • مشاوره های بازرگانی در زمینه تهیه و تنظیم اسناد تجارتی کالا
  • مشاوره گمرکی در زمینه ترخیص کالا و حل اختلافات میان گمرک و صاحبان کالا