ترخیص مصالح ساختمانی

باتوجه به موضوع افزایش تقاضا در بازارهای کشور های منطقه ی خلیج فارس برای مصالح ساختمانی همواره صادرات این اقلام راهی سودآور برای تجار می باشد.
تاجرانی که خواستار واردات عمده مصالح ساختمانی هستند بازرگانی جنوب در این زمینه آنها را همراهی و پشتیبانی میکند.
در این روزها به علت ارزانی مصالح ساختمانی در چین و تقاضاهای بازار داخلی برای این نوع محصولات بیشتر افراد ترجیح می دهند اقدام به واردات مصالح ساختمانی از این کشور کنند.

ترخیص مصالح ساختمانی ترخیص مصالح ساختمانی ترخیص مصالح ساختمانی z1ps

برای واردات مصالح ساختمانی باید فروشنده و تولیدکننده دارای اعتبار این کار شناسایی شده و بعد ازحصول اطمینان از سابقه و اعتبار او وارد مذاکره شویم، شاید مرحله اول مذاکره ،قانع کردن برای اخذ تخفیفات بیشتر بسیار سخت به نظر برسد اما با جلب اعتماد وحصول اطمینان به او برای خریدهای بیشتر و استفاده از اصول درست مذاکره فروشنده امتیازات مناسبی را به خریدار بدهد.
یکی دیگر از فعالیت های بازرگانی جنوب ارائه ی کلیه خدمات واردات و صادرات و ترخیص مصالح ساختمانی ، مواد اولیه ی صنایع و نیز ترخیص کلیه ی این موارد در کشورهای هدف و ایران می باشد.
شما تجار فعال در این حوزه می توانید با ارائه سفارشات خود به ما از این امکان بهره مند شوید که علاوه بر انجام ساده شده ی امور صادرات و واردات خود ، پیشنهادات متعدد مالی از نظر هزینه ی فعالیت خود را از ما دریافت و به هر نحوی که مد نظر شماست با ما در انجام این فعالیت تجاری همکاری نمایید.
برای ترخیص مصالح ساختمانی از گمرک، نیاز به آشنا بودن با قوانین گمرکی را دارد، کارمندان توانا و مشاوران هوشیاربازرگانی جنوب که آشنا به شگردهای ترخیص، خصوصا ترخیص مصالح ساختمانیمیباشد که با اتکا به این، کالای شما مشتریان عزیز را به نهایت حفظ امانت داری در شیوه کاری شما در کمترین زمان با کمترین هزینه به راحتی از گمرک ترخیص میکنیم.هرنوع کالایی شرایط ترخیص خاص خود را دارا می باشد. از ترخیص خودرو گرفته تا ترخیص ابزار و یراق آلات ، آهن آلات و مواد غذایی و ……..
بازرگانی جنوب در زمینه ترخیص مصالح ساختمانی از گمرک، آماده همکای با تجار عزیز در تمامی نقاط کشور می باشد.