ترخیص لوازم خانگی

گروه بازرگانی جنوب با نیروهای با تجربه و کادری با تحصیلات عالیه در گمرکات جنوب کشور در خصوص ترخیص لوازم خانگی توانسته با سالها تجربه اطمینان تجار گرامی را که در این زمینه فعالیت دارند بدست آورده واین شرکت متعهد می شود که با گرفتن گواهی استاندارد در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه ممکن بار را در مقصد تحویل مشتری بدهد.

برای ترخیص لوازم خانگی از گمرک، نیاز به آشنا بودن با قوانین گمرکی را دارد، کارمندان توانا و مشاوران هوشیاربازرگانی جنوب که آشنا به شگردهای ترخیص، خصوصا برای ترخیص لوازم خانگی میباشد که با اتکا به این، کالای شما مشتریان عزیز را به نهایت حفظ امانت داری در شیوه کاری شما در کمترین زمان با کمترین هزینه به راحتی از گمرک ترخیص میکنیم.هرنوع کالایی شرایط ترخیص خاص خود را دارا می باشد. از ترخیص خودرو گرفته تا ترخیص لوازم خانگی ، آهن آلات و مواد غذایی و ……..
بازرگانی جنوب در زمینه ترخیص لوازم خانگیاز گمرک آماده همکای با تجار عزیز در تمامی نقاط کشور می باشد.
بازرگانی جنوب با در اختیار داشتن کادری مجرب و آشنا به اصول خاص با راهکارهای مناسب نسبت به ترخیص ابزار و یراق آلات واردکنندگان و صادر کنندگان محترم در سریعترین زمان ممکن اقدام خواهد نمود.

ترخیص لوازم خانگی ترخیص لوازم خانگی ترخیص لوازم خانگی 5qq

جهت استفاده از خدمات بازرگانی جنوب پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان و مشاوران ما در بنادر و گمرکات مراحل ترخیص را از ثبت سفارش تا ثبت اظهار نامه های گمرکی و اداری ( اخد ایران کد ، اخذ گواهی شبنم ،گواهی استاندارد و بازرسی و استاندارد تعاملی  ) برای شما انجام نموده و فرایند حمل و نقل را چه دریایی و چه ترانزیتی به ثمر رسانیده و در جلوی درب انبار تحویل مشتری داده می شود.
بازرگانی جنوب با داشتن نیروهای متخصص و مشاوران توانمند و آشنا به شگردهای ترخیص امیدوار است بتواند جهت پیشبرد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما و در خدمت هموطنان عزیز باشد.
بازرگانی جنوب جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی پرتال مشتریان جهت پیگیری سفارش ، ارسال و دریافت پیام ، ارسال و دریافت مدارک مورد نیاز و پرداخت اینترنتی هزینه ها از طریق تمام کارتهای عضو شتاب (درگاه پرداخت آنلاین با همکاری بانک ملت )نموده است.

برخی از کالا های وارد شده لوازم خانگی:

ترخیص واردات تاسیسات تهویه هوا مطبوع و لوازم تهویه هوا مطبوع برقی

ترخیص واردات فن و توربو فن های خاص مورد استفاده در صنایع مختلف

ترخیص واردات یخچال و فریز در سایز های ساید بای ساید و تک درب

ترخیص واردات لوازم نظافتی شامل واردات جاروبرقی, موکت شور, کف شور, ماشین های کف شور, جاروشارژی و غیره

ترخیص واردات آب گرم کن های گازی و برقی, چیلر های جذبی, گرمایش از کف

ترخیص واردات لوازم برقی آشپزخانه

ترخیص انواع مخلوط کن خانگی و صنعتی

ترخیص واردات انواع قهوه سازهای خانگی و صنعتی

ترخیص واردات غذا سازهای خانگی

ترخیص واردات لوازم برقی پخت و پز شامل زودپزهای برقی و آرام پز برقی

ترخیص واردات مایکروفر یا مایکرویوهای استاندارد

ترخیص واردات لباسشویی و لوازم برقی خشکشویی و تجهیزات خشکشوی

ترخیص واردات لوازم برقی تصویه آب خانگی و صنعتی از تایوان

ترخیص واردات بخاری های برقی و فن کوئل های برقی

ترخیص واردات قطعات یدکی لوازم خانگی