ترخیص اقلام صنعت نفت و گاز و پتروشیمی

برای ترخیص انواع کالا از گمرک نیاز به آشنایی به قوانین گمرکی ، کارمندان توانا و مشاوران هوشیار که آشنا به شگردهای ترخیص خصوصا برای ترخیص اقلام صنعت نفت و گاز و پتروشیمی که ما با اتکا به این کالای شما مشتریان عزیز را به حفظ امانت داری در شیوه کاری شما در کمترین زمان با کمترین هزینه و مقرون به صرفه به راحتی از گمرک ترخیص میکنیم.

ترخیص اقلام نفت و گاز و پتروشیمی ترخیص اقلام صنعت نفت و گاز و پتروشیمی ترخیص اقلام  صنعت نفت و گاز و پتروشیمی dw4g

هرنوع کالایی شرایط ترخیص خاص خود را دارا می باشد. از ترخیص خودرو گرفته تا ترخیص ابزار و یراق آلات ، آهن آلات و مواد غذایی و ……..
بازرگانی جنوب در زمینه ترخیص اقلام صنعت نفت و گاز و پتروشیمی از گمرک آماده همکای با تجار عزیز در تمامی نقاط کشور می باشد.
بازرگانی جنوب با در اختیار داشتن کادری مجرب و آشنا به اصول خاص با راهکارهای مناسب نسبت به ترخیص انواع کالای  واردکنندگان و صادر کنندگان محترم در سریعترین زمان ممکن اقدام خواهد نمود.

لازم به ذکر است که این بازرگانی با سرعت عمل،دقت ،تسلط و تجربه ای که در این زمیته دارد شما را یاری می کند تا هرچه سریعتر کالای مورد نظر خود را از گمرک ترخیص کرده و به هدفتان برسید.
جهت استفاده از خدمات بازرگانی جنوب پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان و مشاوران ما در بنادر و گمرکات مراحل ترخیص را از ثبت سفارش تا ثبت اظهار نامه های گمرکی و اداری ( اخد ایران کد ، اخذ گواهی شبنم ،گواهی استاندارد و بازرسی و استاندارد تعاملی) برای شما انجام نموده و فرایند حمل و نقل را چه دریایی و چه ترانزیتی به ثمر رسانیده و در جلوی درب انبار تحویل مشتری داده می شود.

بازرگانی جنوب جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی پرتال مشتریان جهت پیگیری سفارش ، ارسال و دریافت پیام ، ارسال و دریافت مدارک مورد نیاز و پرداخت اینترنتی هزینه ها از طریق تمام کارتهای عضو شتاب (درگاه پرداخت آنلاین با همکاری بانک ملت )نموده است.