ترخیص اسباب بازی

تُجّاری که قصد واردات و ترخیص اسباب بازی به کشور را دارند باید این نکته را مد نظر داشته باشند که از گمرکات تخصصی مربوط به این کالا باید اقدام به ترخیص کالای خود نمایند. از جمله گمرکات تخصصی مربوط به ترخیص اسباب بازی عبارتند از: بوشهر – شهید باهنر – آبادان – چابهار –شیراز – جلفا – اصفهان – کیش – بندر لنگه – خرمشهر – گناوه – بندر امام خمینی – بندر انزلی – تبریز – قشم – امانات پستی – فرودگاه امام خمینی – مشهد – نمایشگاه خدمات ترانزیت و حمل کالا از گمرک به گمرکات و تهران و شهرستان های دیگر توسط گروه بازرگانی جنوب انجام می شود.

ترخیص اسباب بازی ترخیص اسباب بازی ترخیص اسباب بازی 5qcx

برای ترخیص اسباب بازی از گمرک نیاز به آشنا بودن با قوانین گمرکی را دارد، کارمندان توانا و مشاوران هوشیاربازرگانی جنوب که آشنا به شگردهای ترخیص، خصوصا برای ترخیص ابزار و یراق آلات میباشد که با اتکا به این، کالای شما مشتریان عزیز را به نهایت حفظ امانت داری در شیوه کاری شما در کمترین زمان با کمترین هزینه به راحتی از گمرک ترخیص میکنیم.هرنوع کالایی شرایط ترخیص خاص خود را دارا می باشد. از ترخیص خودرو گرفته تا ترخیص ابزار و یراق آلات ، آهن آلات و مواد غذایی و….
بازرگانی جنوب در زمینه ترخیص اسباب بازی از گمرک آماده همکاری با تجار عزیز در سرار کشور می باشد .
جهت استفاده از خدمات بازرگانی جنوب پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان و مشاوران ما در بنادر و گمرکات مراحل ترخیص را از ثبت سفارش تا ثبت اظهار نامه های گمرکی و اداری ( اخد ایران کد ، اخذ گواهی شبنم ،گواهی استاندارد و بازرسی و استاندارد تعاملی  )برای شما انجام نموده و فرایند حمل و نقل را چه دریایی و چه ترانزیتی به ثمر رسانیده و در جلوی درب انبار تحویل مشتری داده می شود.
بازرگانی جنوب با داشتن نیروهای متخصص و مشاوران توانمند و آشنا به شگردهای ترخیص امیدوار است بتواند جهت پیشبرد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما و در خدمت هموطنان عزیز باشد.
بازرگانی جنوب جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی پرتال مشتریان جهت پیگیری سفارش ، ارسال و دریافت پیام ، ارسال و دریافت مدارک مورد نیاز و پرداخت اینترنتی هزینه ها از طریق تمام کارتهای عضو شتاب (درگاه پرداخت آنلاین با همکاری بانک ملت )نموده است.