واردات و صادرات، ترخیص کالا و ترخیص خودرو با همکاری بازرگانی جنوب در کمترین زمان و به صرفه ترین هزینه ممکن انجام پذیر می باشد. تجار عزیزی که قصد واردات و صادرات، ترخیص کالاو ترخیص خودرو را دارند، بازرگانی جنوب در امور حمل، ثبت سفارش کالا، ثبت سفارش خودرو، اخذ مجوزهای گمرکی و حتی ارائه بهترین و مجرب ترین ترخیص کار را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت و مقرون به صرفه انجام می نماید.

ثبت سفارش به صورت الکترونیکی همراه با کارت بازرگانی و پروما انجام میگیرد.ترخیص کاران و کارشناسان با تجربه بازرگانی جنوب با تلاش فراوان همراه با نهایت کیفیت خدمات و با کمترین هزینه ممکن، در امر واردات و صادرات و ترخیص کالا برای شما تجار گرامی همکاری لازم را به عمل می آورد.

بازرگانی جنوب بازرگانی جنوب بازرگانی جنوب 2q56

جهت استفاده از خدمات بازرگانی جنوب پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان و مشاوران ما در بنادر و گمرکات مراحل ترخیص را از ثبت سفارش تا ثبت اظهار نامه های گمرکی و اداری ( اخد ایران کد ، اخذ گواهی شبنم ،گواهی استاندارد و بازرسی و استاندارد تعاملی ) برای شما انجام نموده و فرایند حمل و نقل را چه دریایی و چه ترانزیتی به ثمر رسانیده و در جلوی درب انبار تحویل مشتری داده می شود.
بازرگانی جنوب با داشتن نیروهای متخصص و مشاوران توانمند و آشنا به شگردهای ترخیص امیدوار است بتواند جهت پیشبرد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما و در خدمت هموطنان عزیز باشد.
بازرگانی جنوب جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی پرتال مشتریان جهت پیگیری سفارش ، ارسال و دریافت پیام ، ارسال و دریافت مدارک مورد نیاز و پرداخت اینترنتی هزینه ها از طریق تمام کارتهای عضو شتاب (درگاه پرداخت آنلاین با همکاری بانک ملت )نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + ده =